Policja

i

Autor: Dawid Olszewski

Lubuskie

Wypadek z udziałem betoniarki i ciężarówki. Jedna osoba ranna, DK 22 zablokowana

Strażacy musieli wyciągnąć zakleszczonego w kabinie betoniarki kierowcę. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Droga krajowa nr 22 została całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Do wypadku doszło w piątek 22 września około godz. 15 na DK 22 w pobliżu wsi Karkoszów (Lubuskie). Dwie ciężarówki zderzyły się ze sobą w rejonie skrzyżowania z drogą wojewódzką w kierunku Słubic.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący betoniarką najechał na poprzedzający go pojazd ciężarowy. W wyniku zdarzenia betoniarka przewróciła się na poboczu. Jej kierowca został ranny, z kabiny musieli go uwolnić strażacy. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Po wypadku DK 22 na odcinku między Słońskiem a Krzeszycami została całkowicie zablokowana. Objazd w kierunku Kostrzyna nad Odrą wyznaczono przez Krzeszyce i Witnicę. Z kolei w kierunku Skwierzyny objazd dla samochodów osobowych zorganizowano przez Słońsk, Ośno Lubuskie i Karkoszów.

Kierowcy pojazdów ciężarowych, jadący z Kostrzyna nad Odrą w stronę Skwierzyny mogą jechać drogą wojewódzką nr 132, a potem nr 131, by w Krzeszycach wrócić na DK 22.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE