"Wygraj to!" - rusza projekt wspierający młodych artystów

2020-11-19 8:41 Klaudia Pieszczyńska
koncert
Autor: pixabay.com

To szansa dla młodych muzyków na pokazanie się szerszej publiczności! Projekt "Wygraj to" to inicjatywa Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, którego celem jest wyłonienie młodego artysty, który zagra na Winobraniu 2021. Więcej w artykule.

Śpiewasz i marzysz o tym, żeby wystąpić na dużej scenie w świetle reflektorów? Teraz masz na to szansę! Rusza projekt "Wygraj to!", którego celem jest wyłonienie młodego artysty, który zagra na Winobraniu 2021.

Jest to projekt, który ma na celu wybrać muzyków, którzy wystąpią na scenie Winobraniowej 2021. Jest to tak naprawdę swego rodzaju pretekst do tego, aby zachęcić młodych artystów do pokazania się szerszej publiczności. 

Mówi Marta Blonkowska z ZOK-u. Pierwszy koncert online już jutro o 19. Będzie transmitowany na kanale YouTube i facebookowym profilu Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Cały cykl rozpocznie Motelli, czyli Julka Wyrwicka. To bardzo młoda dziewczyna, sama pisze teksty w języku angielskim, gra na gitarze i uczy się śpiewu. 

Dodaje Blonkowska. Koncerty będą odbywać się cyklicznie przynajmniej do stycznia. W czerwcu nagrania zostaną ponownie udostępnione i to internauci wybiorą, który artysta zagra podczas Winobrania 2021.

Polecany artykuł:

Nowa karetka w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.