Piękni i Młodzi; Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

QUIZ

Kto to zaśpiewał: Dawid Kwiatkowski czy Piękni i Młodzi? QUIZ ze znajomości tekstów

Ich piosenki znają tysiące Polaków. Chociaż może wam się wydawać, że Dawid Kwiatkowski i Piękni i Młodzi niewiele mają wspólnego, to jesteście w błędzie. Ich melodyjne utwory od razu wpadają w ucho! A teksty piosenek wielu nuci nawet nie świadomie pod nosem. Sprawdź się w quizie o znajomości tekstów tych artystów.

Piękni i Młodzi oraz Dawid Kwiatkowski - artyści, którzy łączą pokolenia

Piękni i Młodzi i Dawid Kwiatkowski to artyści, których nie trzeba przedstawiać. Ich muzyka łączy pokolenia! Jak to możliwe? Chociażby przykład biesiady weselnej. Disco polo od lat króluje na parkiecie nowożeńców. Jednak coraz częściej na pierwszy taniec wybierane są ballady znane z radia i tu na pierwszym planie jest Dawid Kwiatkowski. Artysta cieszy się popularnością wśród publiczności. Znacie ich utwory?

Piękni i Młodzi od 2010 r. raczą Polaków muzyką Disco Polo. Cztery lata później wygrali 7. edycję programu "Must Be the Music. Tylko muzyka". Na swoim koncie mają wiele hitów, które mogliście usłyszeć w radiu.

Dawid Kwiatkowski młody artysta pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego. Wydał osiem albumów studyjnych. Od początku swojej kariery muzycznej Dawid Kwiatkowski jest porównywany do Justina Biebera.

Kto zaśpiewał te słowa - Piękni i Młodzi czy Dawid Kwiatkowski? Sprawdźcie się w naszym quizie, który znajdziecie poniżej!

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi chce wystartować w Półmaratonie

Kto to zaśpiewał - Dawid Kwiatkowski czy Piękni i Młodzi?

Pytanie 1 z 10
"Znowu to samo, nie mogę nocą spać Coś uleciało, nieostry uczuć kadr. Rozmazał nam ktoś, już nie wiem sam. Czego tak naprawdę Ci brak"