Nowa przerażająca przepowiednia

i

Autor: pixabay.com; Screen Instagram: athos_salome

Świat

Brytyjski jasnowidz o nowej przepowiedni na 2024. Czy jest przerażająca?! Czy klęski są nieuniknione

2024-05-10 10:03

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Im bliżej 1 stycznia 2024 r., tym więcej obaw co przyniesie kolejny rok. Pojawiają się także kolejne informacje dotyczące co czeka na nas w roku przestępnym. Athos Salomé uważany jest za "żyjącego Nostradamusa" ma niezbyt dobre wiadomości. Czy czekają nas klęski żywiołowe?

Ponadczasowe przepowiednie, horoskopy i wróżby

W dawnych czasach ludzie często sięgali po różne formy wróżb i przepowiedni, wierząc, że ukryte znaki i symbole mogą rzucić światło na przyszłość. Przepowiednie stanowiły fascynujący element wielu kultur i tradycji, związanych z proroctwami, mistycyzmem oraz wizjami przyszłości. Obecnie dużą popularnością cieszą się horoskopy i wizyty u wróżek. Od niedawna w sieci pojawiają się także przepowiednie, które docierają do coraz większej liczby odbiorców. Jaki będzie 2024 rok? Czy 2024 będzie dobrym rokiem? Co nas czeka w 2024?

Najbardziej trafione przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego - krach na giełdzie i tragedia na Śląsku

Niektóre z przepowiedni mogą sprawić, że będziemy mieli gęsią skórkę. Popularny brytyjski jasnowidz zdradził co czeka na nas w 2024 r. Nowa przepowiednia na 2024 rok jest przerażająca. Athos Salomé często nazywany jest jako "żyjący Nostradamus", w sieci pojawiła się jego przepowiednia na 2024 r., m.in. wyjawił, że świat będzie zmagał się z klęskami żywiołowymi.

Kim jest Athos Salomé?

Athos Salomé pochodzi z Brazylii. W mediach społecznościowych dzieli się swoimi wizjami na temat przyszłości. Na swoim profilu na Instagramie ma już ponad 70 tys. obserwujących. Znany jest także z tego, że m.in. miał przewidzieć śmierć królowej Elżbiety II, czy także rosyjską inwazję na Ukrainę. Tym razem jego przepowiednie dotyczą nowego 2024 roku.

Athos Salomé na łamach portalu Daily Star powiedział właśnie o tym, co czeka nas przez kolejne miesiące. Te wizje nie są optymistyczne. Usiądźcie i przeczytajcie co "żyjący Nostradamus" przepowiedział na 2024 r. Zaznaczył także w rozmowie z Daily Star, że nie chce wprowadzać wśród społeczeństwa paniki.

Jasnowidz uważa, że szereg nieszczęść rozpocznie się już pod koniec 2023 r. Athos Salomé ostrzega przed klęskami żywiołowymi, wyjawił także, że można się spodziewać klęsk m.in. w okolicach indonezyjskiej wyspy Jawa oraz długim odcinku wybrzeża Ameryki Północnej (od amerykańskiej Kalifornii, aż po Kolumbię Brytyjską w Kanadzie). W przepowiedni na 2024 r. znalazły się także ostrzeżenia przed cyklonami i huraganami (przede wszystkim w Tajlandii i na Filipinach), burzami m.in. w Zatoce Meksykańskiej czy w stanie Floryda.

Mam nadzieję, że przewidywane negatywne wydarzenia się nie spełnią. Moje ostrzeżenia mają tak naprawdę służyć nam jako motywacja do jednoczenia się i priorytetowego traktowania naszego dobrego samopoczucia - powiedział dla Daily Star, Athos Salomé.

Co zrobić w Nowy Rok, aby sprzyjało nam szczęście? Oto noworoczne przesądy

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Listen on Spreaker.