Stelmet ENEA BC Zielona Góra nie zagra w Eurocup!

2020-05-28 16:45
Stelmet
Autor: Mateusz Jamroz

Stelmet ENEA BC Zielona Góra nie zagra w tym sezonie w Eurocup. Klub nie zdecydował się na wzięcie udziału w rozgrywkach, ponieważ trudno było by im przygotować się do rozgrywek, oraz termin do zgłoszenia był za krótki.

Stelmet Enea BC Zielona Góra nie zagra w EuroCupie, Stało się tak ponieważ drużyna miała za mało czasu na zgłoszenie się do rozgrywek.

Przede wszystkim z racji tego, że termin zgłoszenia był dość krótki i minął już 20 maja, tak naprawdę nie zdążyliśmy przygotować dokumentów. Dlatego też klub podjął decyzję o tym, ze nie wystartujemy w tym roku w Eurocupie, jednak jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie. 

Tak sprawę komentuje Maciej Molka ze Stelmetu ENEA BC Zielona Góra. Drużna została zaproszona do Ligi VTB oraz do Champions League, jednak w klubie wciąż trwają rozmowy na ten temat. Dobre wieści dla kibiców są takie, że w Zielonej Górze mogą pojawić się nowe nazwiska. Jakie? Póki co to tajemnica. 

Obecnie mamy rozwiązane kontrakty z prawie wszystkimi zawodnikami. Trwają pracę zarówno w sztabie szkoleniowym, jak i na poziomie organizacji finansów klubu. Klub oblicza budżet, oraz to jakich zawodników możemy kupić. Oczywiście sztab szkoleniowy ma już wybrane nazwiska, trwają pewne rozmowy jednak teraz jest jeszcze za wrześnie, żeby podawać szczegóły. 

dodaje Maciej Molka. Sezon rozgrywek koszykarskich startuje już 28 sierpnia. 

Sonda z krwiodawstwa. Dlaczego oddajecie krew?