Rekrutacja do Wataha Rugby Club Zielona Góra

2020-02-05 16:14
Rugby
Autor: pixabay.com Rugby

Nie lada gratka dla wszystkich fanów brytyjskich sportów! Otóż Wataha Rugby Club Zielona Góra prowadzi rekrutację do drużyny seniorów! Treningi zimą odbywają się na Orliku przy SP 13, ul. Fryderyka Chopina 18A w Zielonej Górze. Na treningu może się sprawdzić każdy chętny bez względu na wiek czy wcześniejsze doświadczenia z tym sportem.

Wataha Rugby Club Zielona Góra prowadzi nabór do swojej drużyny. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.30. Nabór trwa od początku lutego i potrwa do końca miesiąca. 

Grający trener Paweł Prokopowicz zaznacza, że żeby grać w rugby nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymagań. Wystarczą dobre chęci i zapał do treningów. Zawodnicy klubu mówią, że rugby pomaga np. dbać o swoją sylwetkę i przy okazji uczy dyscypliny. Poza tym wszystkim nie można zapomnieć o szacunku do swojego przeciwnika. Rugby jest kontaktowym sportem drużynowym. Na pytanie czy rugby boli zawodnicy uśmiechają się i zapewniają, że ten nie boli. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE