Pożar ciężarówki w Nowym Miasteczku

i

Autor: OSP Nowe Miasteczko, FB

Pożar ciężarówki na parkingu w Nowym Miasteczku. Co się stało?

2023-02-27 11:27

Do pożaru pojazdu ciężarowego doszło 26 lutego, po godz. 19 na parkingu stacji paliw BP w Nowym Miasteczku. O zdarzeniu poinformowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Miasteczku. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe. Co dokładnie się stało?

Pożar ciężarówki na parkingu

W niedzielę, 26 lutego, po godz. 19 doszło do pożaru pojazdu ciężarowego na parkingu stacji paliw BP w Nowym Miasteczku. Jak poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Miasteczku w komunikacie w mediach społecznościowych działania zostały podjęte razem z Zastępami Straż Pożarna Nowa Sól. Na miejsce przybył również patrol policji oraz ZRM którzy udzielili pomocy medycznej kierowcy ciężarówki - czytamy dalej.

26 lutego, około godz. 19:15 na parkingu na stacji paliw w Nowym Miasteczku najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej znajdującej się w pojeździe. Pojazd ciężarowy uległ spaleniu. Kierujący został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają przyczynę i okoliczności zdarzenia - powiedziała dla naszego portalu mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE