Odkrywamy kolejne karty. Wiemy kto jeszcze zagra podczas tegorocznych Bachanaliów!

2020-02-13 9:29
Koncert
Autor: pixabay.com

Choć największa studencka impreza w naszym województwie dopiero za kilka miesięcy to już teraz znamy kilku artystów, którzy pojawią się na scenie. W tym roku Bachanalia będziemy obchodzili po raz 50-ty. Do Zielonej Góry na pewno zawita Krzysztof Krawczyk, który zabierze nas parostatkiem w piękny rejs. Do tego zagra Łydka Grubasa. Studenci będą mogli posłuchać również rapu.

Parlament Studencki odkrył kolejne karty tegorocznej imprezy. Wiemy jakie jeszcze gwiazdy zaprezentują się na scenie. Będą nimi raper Mata, czyli Michał Matczak, oraz Kali, czyli Marcin Kamil Gutkowski. Tradycyjnie nie zabraknie więc w Zielonej Górze różnych gatunków muzycznych.

W tym roku mieszkańcy wyjątkowo będą mogli posłuchać koncertów w piątek (22 maja) oraz w sobotę (23 maja). Łydka Grubasa oraz raperzy zaprezentują się na Bachanaliowej scenie w piątek. Krzysztofa Krawczyka posłuchamy natomiast w sobotę.

Oczywiście na czas studenckiej imprezy prezydent Janusz Kubicki odda klucze do bram miasta dla studentów. W czasie Bachanalii w całym mieście przez tydzień organizowane są różne wydarzenia. Na pewno odbędzie się parada oraz grillowanie na kampusie B.

Po raz pierwszy zorganizowany zostanie Zjazd Absolwentów. Studenci będą mogli wymienić się doświadczeniami z osobami, które uczelnię ukończyły kilkadziesiąt lat temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE