Stelmet Enea BC Zielona Góra jedzie walczyć o Puchar Polski

2020-02-12 20:39
Zastal
Autor: Mateusz Jamroz

Turniej o Puchar Polski rozpoczyna się już jutro. Pierwszy mecz zielonogórzanie zagrają w piątek 14 lutego o godzinie 18. Pierwszym przeciwnikiem Stelmetu Będzie Trefl Sopot.

Stelmet Enea BC Zielona Góra jedzie do Warszawy walczyć w Pucharze Polski. Pierwszy mecz pucharowy odbędzie się już jutro 13.02. W pierwszy meczy zmierzą się Legia Warszawa z HydroTruck Radom. Jeszcze tego samego dnia Start Lublin podejmie Anwil Włocławek. Zielonogórzanie grają dopiero w walentynki. Naszym pierwszym rywalem będzie Trefl Sopot.

W każdym rodzaju rozgrywek pucharowych nie ma faworytów, ponieważ kiedy grasz jedną grę możesz mieć zły dzień i przegrać z drużyną, która jest słabsza. Tak samo słabsza drużyna może mieć lepszy dzień i wygrać z faworytem zawodów. Dla mnie nie ma znaczenia z kim gramy, dla mnie istotne jest skupienie się na przygotowaniu fizycznym i psychicznym. 

Tak przed Pucharem Polski mówi Żan Tabak trener Stelmetu Enea BC Zielona Góra. Turnieje pucharowe zazwyczaj są niespodzianką. Czego możemy spodziewać się po naszej drużynie? Napewno zaciekłej walki! Pierwszy pucharowy mecz w walentynki o godzinie 18.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE