Napad na pracownika kantoru w centrum Zielonej Góry. Policja nie ujawnia kwoty łupu

2022-12-01 15:57
Policja
Autor: policja.gov.pl

O zdarzeniu, do którego doszło 1 grudnia (czwartek) w centrum Zielonej Góry poinformował serwis tvn24.pl. Doszło do napadu na pracownika kantoru. Nad sprawą pracuje wielu policjantów. Policja nie chce ujawniać, jaka kwota padła łupem przestępców.

Napad na pracownika kantoru w centrum miasta

Do napadu na pracownika kantoru w Zielonej Górze doszło w czwartek (1 grudnia 2022), w okolicach południa. Pracownik został zaatakowany przed bankiem, do którego miał dostarczyć dużą kwotę pieniędzy.

- Na tym etapie nie mogę informować, jakie są nasze ustalenia. Mogę jedynie przekazać, że sprawę traktujemy priorytetowo. Funkcjonariusze, którzy kończyli służbę zostali dłużej w pracy, wszyscy policjanci, którzy mogli oderwać się od dotychczasowych działań zostali skierowani do wszelkich możliwych działań, żeby ująć sprawcę lub sprawców - powiedziała dla tvn24.pl podinspektor Małgorzata Stanisławska z KMP Zielona Góra..

Sprawa jest w toku. O kolejnych doniesieniach będziemy informować w naszych newsach. Śledźcie je i bądźcie na bieżąco.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany