Anastasiia Wiernikowska nagrywa TikToki w Zielonej Górze

i

Autor: pixabay.com; Screen TikTok anastasiia_wiernikowska

TikTok

Nagrywa na ulicach Zielonej Góry. W sieci ma ponad 120 tys. obserwatorów. Kim jest Anastasiia Wiernikowska?

2023-09-21 8:03

Jest rozpoznawalna na ulicach Zielonej Góry. Wiele filmików, które wrzuca do sieci właśnie tu nagrywa. Na TikToku ma kilkadziesiąt tysięcy fanów. Ostatnio jest o niej jeszcze głośniej. Kim jest Anastasiia Wiernikowska? Ile ma lat Anastasiia Wiernikowska? Najważniejsze informacje na jej temat znajdziecie w tym artykule.

Anastasiia Wiernikowska - kto to?

Kim jest Anastasiia Wiernikowska? Takie pytanie od niedawna budzi duże poruszenie w sieci. Niektórzy mieszkańcy Zielonej Góry mogą ją kojarzyć z nagrywania filmików na platformę TikTok, a także Instagram. Jak czytamy w opisie jej profilu "Ludzie chudną tylko obserwując mój profil. Schudłam 35 kilo". Anastasiia Wiernikowska ukończyła studia magisterskie w 2012 r. na kierunku psychologia.

Jakie filmiki nagrywa Anastasiia Wiernikowska?

Na jej profilu na Instagramie możemy znaleźć filmiki dotyczące motywacji. Na jej kontach można znaleźć także przepisy kulinarne i sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów. Jednak to nie wszystko. Anastasiia Wiernikowska przedstawia też swoją ciążę i cały proces przygotowawczy do powitania nowego członka rodziny.

Anastasiia Wiernikowska - wiek

Według informacji dostępnych w sieci Anastasiia Wiernikowska urodziła się w 1992 r., czyli ma obecnie 31 lat.

Ta jedna Ciotka bawi internautów i zyskuje fanów na TikToku!

Dlaczego jest głośno o Anastasii Wiernikowskiej? 

W ostatnich dniach jest głośno o działalności Anastasii Wiernikowskiej w sieci. Pojawiły się doniesienia o rzekomej nieprawdzie dotyczącej jej tytułów naukowych oraz wiedzy, którą dzieli się w swoich mediach społecznościowych. O kolejnych informacjach w tej sprawie, będziemy udostępniać materiały na eska.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE