Kolejny koncert w ramach akcji "Wygraj to" - tym razem wystąpi zespół Opresja

2021-01-08 8:14 Klaudia Pieszczyńska
koncert
Autor: pixabay.com

Kolejny zespół zawalczy dziś o przepustkę na scenę winobraniową 2021. A ostatecznie o tym, kto wystąpi podczas imprezy zdecyduje internetowe głosowanie, które odbędzie się w czerwcu. Tym razem na żywo, ale online dla zielonogórzan zagra zespół "Opresja". Więcej w artykule.

Już dziś odbędzie się piąty koncert w ramach akcji "Wygraj to". Tym razem na scenie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury stanie zespół Opresja. 

Przed nami cztery koncerty. Tym razem na scenie zaprezentuje się zespół Opresja. Jest to mocniejsze granie, mieszanka stylów metalowych. 

Mówi Marta Blonkowska z ZOK-u. Wideo po transmisji na żywo będzie dostępne w sieci tylko przez 7 dni.

Ten koncert będzie dostępny w sieci przez tydzień, później zniknie, aby pojawić się znów w czerwcu, a wtedy też odbędzie się głosowanie. Trzy najlepsze zespoły wystąpią na winobraniowej scenie 2021. 

Koncert odbędzie się dziś o 19. Będzie transmitowany na kanale youtube i facebookowym profilu Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7