Ferie w mieście nie muszą być nudne! Już dziś odbędą się warsztaty z Norwidem

2021-01-07 8:04 Klaudia Pieszczyńska
ferie
Autor: pixabay.com

Ferie spędzane w domu nie muszą być nudne! Zielonogórski Norwid wychodzi z propozycją dla najmłodszych i organizuje zajęcia online. Będą to warsztaty oraz zajęcia plastyczne. Odbędą się w każdy feryjny wtorek i czwartek. Więcej w artykule.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze proponuje uczniom internetowe warsztaty i zajęcia plastyczne, które urozmaicą wolny czas w trakcie ferii zimowych. 

Będzie to między innymi pełen zagadek astronomiczny Escape Room oraz opowieści z dreszczykiem, czyli coś dla tych, którzy lubią się bać! 

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Jedne z zajęć odbędą się już dziś o godzinie 11.

Astronomiczny Escape Room online odbędzie się już dziś o godzinie 11. We wtorek z kolei przyjdzie pora na opowieści z dreszczykiem, podczas których dzieci posłuchają fragmentu książki "Poppintrokowie" Joanny Olech. 

Dodaje Urbańska. Na warsztaty nie obowiązują zapisy. Wszystko odbywa się online na facebookowym profilu zimowej i letniej czytelni Norwida.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9