Gwiezdne Walentynki w Planetarium Wenus

2020-02-03 9:21
Planetarium Wenus
Autor: pixabay.com

​Kosmiczne obrazy z romantyczną muzyką w tle. Już 14 lutego odbędzie się walentynkowy pokaz w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus. Całość pod hasłem "Gwiazdy dla zakochanych". Pod kopułą będzie można zobaczyć m.in. panoramy z zorzą polarną.

Jest to przede wszystkim muzyka. Tak naprawdę przeróżna, od Michała Bajora, przez polską poezję, po zespół Queen. Same romantyczne klasyki połączone z gwiezdnymi obrazami. 

- mówi Marta Blonkowska z Planetarium Wenus. Specjalny pokaz na żywo w Centrum Nauki Keplera Planetarium Wenus odbędzie się już 14 lutego.

Romantyczne utwory w połączeniu z kosmicznymi obrazami stworzą wyjątkowe widowisko, idealne dla osób zakochanych. Pod kopułą zielonogórzanie zobaczą między innymi mgławice, czy też panoramy z zorzą polarną w roli głównej.

Tych romantycznych obrazów będzie bardzo dużo, zero gadania, sama muzyka i po prostu romantyczny wieczór w Planetarium.

- zapowiada Blonkowska.

Podczas pokazu nie zabraknie również losowania upominków. Jednym z nich będzie zaproszenie na piąte Urodziny klubu One Love w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się tego samego dnia, co pokaz w Planetarium.

"Gwiazdy dla zakochanych" już 14 lutego o godzinie 10 w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE