Ślub 2024

Ślub i wesele w nietypowym miejscu. Hipnotyzujący kolor wody i przezroczyste stoły to nie wszystko! Jest jeden problem

Ślub w plenerze to marzenie wielu par młodych. Przyszłe żony dwoją się i troją, aby wszystko w dniu zawarcia małżeństwa było zapięte na ostatni guzik. Wybór i udekorowanie miejsca ceremonii jest ważnym elementem. Zobaczcie jedno z oryginalnych miejsc na ślub, ale jest jeden problem.

Oszałamiające i oryginalne miejsce na ślub w plenerze

Moda na ślub w plenerze przyszła do Polski z Zachodu. W Stanach Zjednoczonych ta forma zawarcia związku małżeńskiego jest bardzo popularna i częściej wybierana od tradycyjnego miejsca jakim jest kościół. Wybór idealnego miejsca na ślub w plenerze jest trudną decyzją. Nie tylko chodzi o wolny termin, ale także o koszty dodatkowe, które się z tym wiążą. W wielu przypadkach należy pamiętać o dojeździe gości na ślub i noclegu. Te koszt ślubu może w takim przypadku się podwoić.

W sieci nie brakuje ofert na ślub w plenerze. Konkurencja jest spora, ale to nie zraża państwa młodych. Wśród takich miejsc pojawiają się także dekoracje, które są niekiedy oszołamiające! Kilka tygodni temu w sieci pojawiło się oryginalne miejsce na ślub w plenerze. Przepiękna czysta woda i biel od razu przypadły internautom do gustu. Jest jednak jeden problem.

Tani jak barszcz ślub Barona i Sandry Kubickiej! Ujawniono koszt. W Biedronce za to niewiele kupisz!

To miejsce na ślub nie istnieje! Dekoratorka użyła AI

Anne Jang to plannerka wydarzeń, dekoratorka oraz artystka. W mediach społecznościowych zebrała już 45 tys. obserwujących. Swoją przygodę z branżą ślubną zaczęła w Korei Południowej w 2008 r. Ślub i sztuczną inteligencję połączyła 11 lat temu i wciąż to połączenie stosuje. Jak dekoratorka ocenia rolę AI w branży ślubnej?

Sztuczna inteligencja odgrywa obecnie znaczącą rolę w branży planowania ślubów. Ma zdolność do generowania obrazów, które bardzo przypominają rzeczywiste scenariusze, często przekraczając oczekiwania tego, co można sobie wyobrazić. Dlatego uważam, że efektywnie wykorzystywane narzędzia AI mogą służyć jako znakomici asystenci przy projektowaniu - powiedziała dla Destination Wedding Planners, Anne Jang.

Sztuczna inteligencja zagraża branży ślubnej?

Narzędzia sztucznej inteligencji wciąż się rozwijają. Na rynek wchodzi coraz więcej darmowych jak i płatnych programów do generowania treści od AI. Co na ten temat uważa Anne Jang?

W przyszłości sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować planowanie ślubu, tworząc wyrafinowane wirtualne przestrzenie weselne i zmieniając aspekty fotografii i wideografii. Zaawansowana sztuczna inteligencja w wideografii może uchwycić wesela w bardziej wciągający sposób - powiedziała w tym samym wywiadzie, Anne Jang.

Ślub i wesele w nietypowym miejscu. Hipnotyzujący kolor wody i przezroczyste stoły to nie wszystko!

Sonda
Ślub tradycyjny czy w plenerze?