W Zielonej Górze otworzy się drugi sklep New Yorker

i

Autor: H.S

Zakupy

Kolejny sklep New Yorker pojawi się w Zielonej Górze. Znamy dokładną lokalizację otwarcia sklepu. Kiedy otwarcie?

Sieć sklepów New Yorker jest dla zielonogórzan dobrze znana. Po kilku latach nieobecności asortyment tej marki można znaleźć w jednej z galerii handlowej. Klienci chętnie robią tam zakupy. To już pewne w Zielonej Górze pojawi się kolejny sklep New Yorker. Gdzie? Kiedy otwarcie New Yorker? Znamy szczegóły.

New Yorker w Zielonej Górze. Lokalizacje

Na terenie Zielonej Góry znajdują się na razie jeden sklep sieci New Yorker. Mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z nich tylko w Centrum Handlowym Focus Mall, ul. Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra. Sieć tych sklepów nie prowadzi sprzedaży internetowej.

Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce

Otwarcie New Yorker w Zielonej Górze. Nowy sklep

New Yorker to niemiecka sieć sklepów z ubraniami oraz akcesoriami. Posiada ponad 1000 lokalizacji w więcej niż 40 krajach na świecie, w których pracuje tysiące pracowników. Właściciele sieci New Yorker wciąż w inwestują w rozwój. Nowe sklepy otwierają się w wielu polskich miastach. Podobnie jest w Zielonej Górze, gdzie powstanie drugi New Yorker.

Nowy Sinsay w Zielonej Górze. Gdzie się znajduje?

New Yorker w Zielonej Górze powstanie w Galerii Zielona Dolina przy ul. Energetyków 2A. Na fasadzie budynku jeszcze nie widać tej informacji, jednak po wejściu do środka, tuż za sklepem Apart widnieje baner z informacją o otwarciu.

Kiedy otarcie nowego sklepu New Yorker w Zielonej Górze?

Jeszcze nie jest znana data otwarcia kolejnego sklepu New Yorker w Galerii Zielona Dolina. Zaktualizujemy nasz tekst, gdy tylko pojawią się te informacje.

Zobacz jak wyglądało otwarcie New Yorker w Zielonej Górze

Sonda
Co wolisz?