We Wrocławiu powstał "warzywomat"! Odbierz zakupy "Z zieleniaka" bez kolejki!

2021-01-14 8:29
We Wrocławiu powstał warzywomat! Odbierz zakupy Z zieleniaka bez kolejki!
Autor: CC0/pxhere.com We Wrocławiu powstał "warzywomat"! Odbierz zakupy "Z zieleniaka" bez kolejki!

Koniec z kolejkami do warzywniaka. Teraz zakupy zrobimy online i odbierzemy je w - Warzywomacie. Pierwszy tego typu automat w Polsce stanął we Wrocławiu przy ulicy Zielińskiego. Obsługiwany jest przez aplikacje „Z Zieleniaka” stworzoną przez wrocławski startup.

W aplikacji wybieramy produkty, zamawiamy do 22 i następnego dnia możemy je już odebrać w warzywomacie - bezkontaktowo! Dostajemy SMS z jednorazowym kodem odbioru. Przychodzimy, wpisujemy, otwieramy i odbieramy zamówienie. DZiaął to trochę jak paczkomaty - mówi Andrzej Krawczuk, założyciel aplikacji.

W aplikacji jest także opcja dostawy. - Zamówienia są pakowane na świeżo z samego rana i można sobie w aplikacji wybrać dogodny termin. Mamy dostępne dwugodzinne przedziały czasowe. I zamówienie dostarczamy bezpośrednio pod drzwi naszego klienta - dodaje Szymon Bartosik, współtwórca. Póki co w aplikacji dostępne są 3 sklepy warzywne z terenu Wrocławia. Twórcy chcą skupić się na jakości usługi i poprawić jeszcze kilka elementów.

Posłuchaj całęj rozmowy z twórcami aplikacji "Z Zieleniaka":
ESKA XD #013
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE