Wałbrzych: Dresiarz zajechał drogę i wybił szybę innego samochodu! [FILM]

Wałbrzych: Dresiarz zajechał drogę i wybił szybę innego samochodu! [FILM]
Autor: Screen z filmu Piraci Drogowi/Youtube Wałbrzych: Dresiarz zajechał drogę i wybił szybę innego samochodu! [FILM]

Zdarzenie miało miejsce tydzień temu w Wałbrzychu. Nagranie jest naprawdę przerażające. Widać na nim, jak dresiarz czerwonego renault zajeżdża drogę niebieskiemu audi, po czym wyskakuje i metalową pałką rozbija szybę samochodu. Elementy jej poleciały prosto na młodego kierowcę! Zobaczcie poniżej.

Do zdarzenia doszło w Wałbrzychu. Dolnośląscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który tydzień temu w Wałbrzychu zaatakował na drodze innego kierowcę. Całe zajście nagrał wideorejestrator w samochodzie jednego ze świadków. Na filmie widać, jak agresor zajeżdża drogę młodemu mężczyźnie w audi i kijem golfowym rozbija szybę jego samochodu po czym krzyczy i odjeżdża. 

ZOBACZIE PONIŻEJ NAGRANIE JAK MĘŻCZYZNA WYBIJA SZYBĘ:

Jak informuje policja, 32-latek przez kilka dni "ukrywał się przed organami ścigania". Teraz odpowie przed sądem za rozbicie szyby w samochodzie, kierowanie gróźb karalnych w stosunku do pokrzywdzonego oraz popełnienie szeregu wykroczeń w ruchu drogowym - za co na dłuższy czas może teraz utracić prawo jazdy. Grozi mu również kara pozbawienia wolności do lat 5. Mężczyzna przyznał się do winy. Został objęty dozorem policji.

Agresywnemu zachowaniu furiata z renault towarzyszyły krzyki, jednak nie są one na nagraniu zrozumiałe. Chwilę przed incydentem, oba pojazdy wyprzedziły autora nagrania.