Stadion Wrocław ma nową nazwę. Znamy szczegóły

2021-11-25 9:29
boisko
Autor: Pixabay

Tarczyński Arena Wrocław - właśnie taką nową nazwę będzie miał Stadion Wrocław w stolicy Dolnego Śląska. Już dzisiaj, 25 listopada, prezydent Jacek Sutryk ogłosi to oficjalnie i poda szczegóły tego porozumienia. Przeczytajcie szczegóły współpracy poniżej.

O tym, jaka będzie nowa nazwa Stadionu Wrocław nieoficjalnie poinformował wczoraj Super Express. Stadion ten istnieje już 10 lat, i właśnie teraz doczekał się sponsora. Będzie to Tarczyński. Oficjalnie do publicznej wiadomości ogłosi to prezydent Jacek Sutryk jeszcze dzisiaj, w czwartek, wraz z prezes stadionu Marcinem Przychodnym oraz wiceprezes Martą Urbanek. 

Umowa ma być podpisana na minimum pięć lat, a na konto stadionu trafi 15 mln zł. Pełna nazwa obiektu będzie teraz brzmieć "Tarczyński Arena Wrocław".

Tarczyński to duża firma, która zajmuje się produkcją różnych mięs, wędlin i kabanosów. Swoją główną siedzibę ma w Ujeźdźcu Małym niedaleko Trzebnicy. Powstała w 1989 roku. Jest notowana na giełdzie.

We Wrocławiu jest znana m.in. ze współpracy z drużyną futbolu Amerykańskiego Panthers Wrocław. 

Quiz. Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pytanie 1 z 14
Od stycznia 2022 roku rodzice dostaną kolejny dodatek na dzieci. Co to takiego?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz Andrzej Kostyra - dziennikarz i komentator sportowy) Sedno Sprawy: Władysław Kosiniak-Kamysz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE