Pezet rusza w koncertową trasę! Pojawi się we Wrocławiu w A2

2022-11-15 15:09
Pezet powraca na scenę w wielkim stylu! Zagra koncert w A2
Autor: materiały prasowe

Pezet opublikował nowy teledysk promujący wydaną 30 września “Muzykę Komercyjną”. Na YouTube trafił klip do utworu “Zszedłem ze sceny”, wyreżyserowany przez Jana Cisieckiego. Autorami muzyki do singla są Piotrek Lewandowski, WARDZA20k, ZeIN oraz FRANKLIN. Niedługo artysta pojawi się we Wrocławiu. 10 grudnia zagra w Centrum Koncertowym A2.

Od premiery "Muzyki Komercyjnej" minął miesiąc. Album zdążył w tym czasie osiągnąć status złotej płyty, a także zadebiutować na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Premierę albumu poprzedziło pięć singli - chronologicznie były to: "Jan Paweł", "Mewa", "Gangi w LA", "Jeden Świat" z gościnnym udziałem Natalii Szroeder oraz "Tonący". Teraz do singlowego grona dołączył klip "Zszedłem ze sceny" w reżyserii Jana Cisieckiego.

Sklepowa wersja "Muzyki Komercyjnej" składa się z 15 utworów. Na krążku udzielili się: Sokół, Gibbs, Bedoes, White 2115, Kukon, Vae Vistic, EMAS, Avi, Paluch, Miły ATZ, Mary Komasa i Natalia Szroeder. Za produkcje odpowiadają: Auer, Piotrek Lewandowski, ZeIN, WARDZA20K, Szamz, Sem0r, Opiat, TVB, Hatti Vatti i Urbanski.

Pezet zagra koncert w A2

W listopadzie Pezet wyruszył w Business Class Tour, które obejmuje swym zasięgiem siedem miast w całej Polsce. Znalazł się tam także Wrocław. Bilety dostępne są TUTAJ. Występ we wrocławskim A2 to piąty przystanek na trasie. Artysta wystąpi tam w sobotę 10 grudnia.

Poniżej szczegółowy harmonogram koncertów.

  • 19.11 Poznań, B17
  • 25.11 Katowice, MCK
  • 26.11 Łódź, Wytwórnia
  • 03.12 Gdańsk, B90
  • 10.12 Wrocław, A2
  • 16.12 Kraków, Klub Studio
  • 18.12 Warszawa, COS Torwar
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE