Rozpoczęły się zapisy na Gitarowy Rekord Świata! Możliwy jest nawet występ na scenie

i

Autor: Archiwum Gitarowego Rekordu Świata

Wrocław

Jak zagrać na Gitarowym Rekordzie Świata? Najważniejsze informacje

2023-04-14 15:28

21. Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu odbędzie się już za miesiąc. Organizatorzy uruchomili właśnie rejestrację online uczestników tegorocznej edycji, a już 1 kwietnia w Starym Klasztorze odbędzie się casting, na którym można wygrać występ na scenie podczas wydarzenia! Poznaliśmy również nazwisko nowej gwiazdy bicia rekordu - to Vasti Jackson.

Gitarowy Rekord Świata to wydarzenie, z którego Wrocław znany jest na całym świecie. Wielki tłum ludzi, którzy zbierają się, by oddać hołd legendarnemu Jimiemu Hendrixowi, odgrywa wspólnie jego utwory w niesamowity sposób. Zamiast standardowego koncertowego ryku gardeł na wrocławskim rynku doświadczyć można dźwięcznego i melodycznego brzmienia gitar - gwarantujemy, że jest to unikatowe doświadczenie. Organizatorzy wydarzenia rozpoczęli już zapisy na wydarzenie, a dla zainteresowanych dostępny będzie także casting, po przejściu którego można zagrać na wielkiej scenie podczas bicia rekordu.

Gitarowy Rekord Świata 2023. Kto zagra? Jakie będą gwiazdy?

30 kwietnia na scenie oprócz tradycyjnego występu Leszka Cichońskiego zobaczymy kilka światowych sław. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już: 

  • Steve Vai 
  • Michael Angelo Batio
  • Lordi
  • Vasti Jackson 

O ile trzy pierwsze podpunkty listy były już wcześniej znane, o tyle Vasti Jackson jest świeżo ogłoszoną gwiazdą wydarzenia. To bardzo doświadczony, jeden z najważniejszych amerykańskich bluesmanów.  

Gitarowy Rekord Świata 2023. Jak zagrać na wielkiej scenie?

Jeśli marzy wam się występ i wspólne granie z legendarnymi muzykami, to Gitarowy Rekord Świata jest doskonałą ku temu okazją. W sobotę, 1 kwietnia, w Starym Klasztorze odbędzie się casting "Twoje 5 minut sławy!", podczas którego wyłoniona zostanie specjalna grupa osób. Dlaczego specjalna? Otóż 30 kwietnia, podczas Gitarowego Rekordu Świata, laureaci będą mogli wystąpić na wielkiej scenie! Zgłoszenia wysyłać należy na adres: kk@guitarmasters.pl. Napiszcie w nich krótko, co chcielibyście zaprezentować oraz podajcie wymagania techniczne. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca - jeśli się spóźnicie, to wasze zgłoszenie trafi na listę rezerwową.

Gitarowy Rekord Świata 2023. Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się uprzednio zarejestrować. Organizatorzy uruchomili już rejestrację online uczestników tegorocznej edycji. Uprości to znacznie procedurę obowiązkowych zapisów - 30 kwietnia na rynku stał będzie punkt rejestracji, przez który i tak przejść musi każdy. Wstęp jest darmowy, a zarejestrowani gitarzyści otrzymają również możliwość zakupienia ulgowego biletu na 3-Majówkę! Zgłaszać można się TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE