ZASKAKUJĄCA FUNKCJA w nowym Windowsie! Jest oficjalne potwierdzenie

2021-09-14 10:47
Microsoft
Autor: Pixabay.com

Premiera Windowsa 11 zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio branżowe media obiegła sensacyjna wiadomość o zaskakującej funkcji, która znaleźć ma się w najnowszej odsłonie popularnego systemu operacyjnego. Z pewnością wielu użytkowników chciałoby z niej korzystać. Jednak okazuje się, że nie każdy będzie mógł się nią cieszyć w pełni.

Początkowo były to tylko plotki, jednak w ostatnich dniach, informację ujawnił sam Microsoft. W Windowsie 11, na komputerach stacjonarnych, będzie można uruchomić aplikacje mobilne, stworzone na Androida!

O nowej funkcjonalności, która ma być dostępna w Windows 11, poinformował portal bleepingcomputer.com. W Microsoft Store pojawiła się pozycja "Windows Subsystem for Android". Jak informują dziennikarze portalu, jest to na razie tzw. placeholder. Właściwa aplikacja dostępna będzie dla użytkowników w późniejszym terminie. Wkrótce rozpocząć mają się testy beta tej funkcji.

Wiadomo już jednak na pewno, że aby cieszyć się w pełni możliwością uruchamiania aplikacji z Androida na swoim stacjonarnym komputerze, dysponować należy 16 gigabajtami pamięci RAM. Minimalne wymagania to co najmniej 8 GB.

Windows 11, zaprezentowany został po raz pierwszy w czerwcu 2021 r. Oficjalna data jego wydania to 5 października 2021. Według planów Microsoftu, aktualizacja Windowsa 10 do nowej wersji rozpocząć ma się na początku 2022 r. Będzie ona darmowa dla wszystkich użytkowników "dziesiątki". Jednak już pod koniec '21 roku, w sklepach dostępne mają być zestawy komputerowe z zainstalowaną "jedenastką"

24-latek ze Zduńskiej Woli znaleziony martwy w pobliżu ulicy Witosa w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze