US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce!

i

Autor: Screen Twitter US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce!

US Open. Francuski tenisista wpadł w szał na korcie! Wyzywał kibica, oberwało się też... parasolce! [WIDEO]

2021-09-01 11:42

Szokujące sceny podczas US Open. Francuski tenisista, Benoit Paire niezadowolony ze swojej gry wyżywał się na jednym z kibiców, a następnie niszczył sprzęt. Nie jest to pierwszy wybryk sportowca na kortach.

Do zaskakujących scen doszło podczas pierwszej rundy US Open. Benoit Paire zmierzył się z Dusanem Lajoviciem. Francuzowi od początku nie szło za dobrze. Ostatecznie przegrał: 1:3 (3:6, 5:7, 6:2, 4:6) i musiał uznać wyższość rywala.

Jednak to nie słaba gra Paire przyciągnęła uwagę widzów, a jego zachowanie. Kibice podczas meczu dawali wyraz tego, że nie są fanami Francuza. Ten w odwecie wdał się z nimi w dyskusje, a jednego z widzów nazwał "sku*****nem".

To jednak jeszcze nie wszystko. Paire następnie "popisał się" ciśnięciem z całej siły rakiety o kort, a następnie zniszczył parasolkę, która znajdowała się na jego połowie. Za swoje zachowanie Francuz został ukarany utratą punktu.

To nie pierwszy raz, gdy Paire daje upust swoich emocji w taki sposób. Na początku 2021 roku narzekał, że mecze rozgrywają się bez publiczności, co miało go demotywować. Co więcej, źle wypowiadał się o organizatorach Australian Open. Kontrowersyjnie zachowywał się też podczas innych turniejów. Z tego względu został wykluczony z udziału w IO w Tokio przez francuską federację.

Sonda
Czy interesujesz się esportem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE