Szkoły zamknięte do końca marca? NOWE INFORMACJE PO KONFERENCJI. Jaka jest decyzja rządu? [28.01.21]

2021-01-28 13:25
Mateusz Morawiecki
Autor: AP PHOTO Mateusz Morawiecki

Szkoły zamknięte do końca marca? NOWE INFORMACJE PO KONFERENCJI. Jaka jest decyzja rządu? 28 stycznia poznaliśmy kolejne zalecenia i obostrzenia. Większość z obostrzeń została przedłużona do dnia 14 lutego. Przez kolejne dwa tygodnie szkoły nie zostaną otworzone dla starszych uczniów. Kiedy zatem wrócą do szkolnych ławek?

Spis treści

  1. Konferencja prasowa 28.01.2021 - co ogłosił rząd?
  2. Kiedy otworzą szkoły? Jest DECYZJA RZĄDU!

Szkoły zamknięte do końca marca? NOWE INFORMACJE PO KONFERENCJI. Jaka jest decyzja rządu? Rząd ogłosił restrykcje związane z pandemią będą obowiązywać od poniedziałku, 1. lutego. Otworzone zostaną galerie handlowe ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. To jednak nie wszystko! Możemy odwiedzić również muzea. Zniesione zostały też godziny dla seniorów.

Do 14 lutego dotychczasowe obostrzenia dot. restauracji, pubów, hoteli, stoków i innych obiektów sportowych pozostają bez zmian - poinformował w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski. Nie zmieniają się też zasady dotyczące zgromadzeń i kwarantanny granicznej.

Konferencja prasowa 28.01.2021 - co ogłosił rząd?

Od 1 lutego galerie sztuki i muzea zostaną otwarte z zachowaniem reżimu sanitarnego - 1 osoba na 15 m kw. - zapowiedział w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski. Niedzielski podkreślił na konferencji prasowej, że decyzja o otwarciu handlu, galerii sztuki i muzeów jest oparta na badaniach przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych

 

Kiedy otworzą szkoły? Jest DECYZJA RZĄDU!

Szkoły zamknięte do końca marca? NOWE INFORMACJE PO KONFERENCJI. Jaka jest decyzja rządu? Szkoły pozostaną zamknięte co najmniej do połowy lutego, a może nawet dłużej. 

Dla WOŚP jedzie rowerem dookoła Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze