Spleśniała kanapka w Pendolino. Polityk Piotr Kołomycki: Wolę nie wiedzieć jak wyglądałby poczęstunek w drugiej klasie

i

Autor: Canva/ Twitter: Piotr Kołomycki Spleśniała kanapka w Pendolino. Polityk Piotr Kołomycki: "Wolę nie wiedzieć jak wyglądałby poczęstunek w drugiej klasie"

Spleśniała kanapka w Pendolino. Polityk: "Wolę nie wiedzieć jak wyglądałby poczęstunek w drugiej klasie" [FOTO]

2021-09-13 9:28

Nie ma to jak Pendolino! - napisał w mediach społecznościowych Piotr Kołomycki, polityk Platformy Obywatelskiej, który podczas podróży otrzymał od obsługi pociągu dwie spleśniałe kanapki. - Wolę nie wiedzieć jak mógłby wyglądać poczęstunek w drugiej klasie - dodał.

Piotr Kołomycki, polityk Platformy Obywatelskiej, w sobotę 11 września, podróżował pociągiem PKP Intercity relacji Bielsko-Biała — Gdynia. W czasie podróży obsługa zaserwowała pasażerom pierwszej klasy poczęstunek. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że dwie kanapki, które otrzymał Kołomycki, były... spleśniałe. Zdjęcie posiłku z niespodzianką opublikował na Twitterze.

- Nie ma to jak Pendolino! „Przygotowaliśmy dla państwa poczęstunek”, dziękuję! Chociaż przyznam, że wolę nie wiedzieć jak mógłby wyglądać poczęstunek w drugiej klasie - napisał.  - Nie ryzykowałem, obsługa szybko wymieniła to żyjątko ;-) - dodał w komentarzu pod postem.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Na post polityka natychmiast odpowiedziało PKP, przepraszając za zaistniałą sytuację. - Przepraszamy za tą sytuację. Prosimy o podanie szczegółów dotyczących połączenia, nr pociągu, wagonu. Zweryfikujemy to - skomentowała spółka.

Całkiem niedawno pisaliśmy także o "najsmutniejszej kanapce świata", którą jedna z pasażerek otrzymała podczas lotu samolotem Ryanair. Zamiast pysznej kanapki z bekonem, obsługa zaserwowała białą bułkę z dwoma skrawkami wędliny. Więcej o tym przeczytasz w artykule: Tak wygląda "najsmutniejsza kanapka świata". Posiłek z samolotu hitem sieci! [FOTO]