Polska - Rosja KIEDY mecz siatkarzy 1/4 finału ME Polska - Rosja O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze z Rosją ME ćwierćfinał

i

Autor: CEV Polska - Rosja KIEDY mecz siatkarzy 1/4 finału ME Polska - Rosja O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze z Rosją ME ćwierćfinał

Siatkówka ME 2021. Najpierw Finlandia, a później ODWIECZNY RYWAL! Z kim może zagrać w 1/4 finału?

2021-09-09 10:12

Mistrzostwa Europy 2021 weszły w decydującą fazę. Polska po wczorajszym zwycięstwie nad Ukrainą awansowała z pierwszego miejsca w grupie. Dzięki temu poznaliśmy naszych rywali w 1/8 finału EuroVolley, a także w ćwierćfinale. Polacy mogą mieć problem z dostaniem się do półfinałów. Mecz w 1/4 zapowiada się naprawdę ciekawie!

Polacy zakończyli wczoraj zmagania w fazie grupowej Mistrzostw Europy 2021. Mierzyli się w grupie A z pięcioma rywalami: Belgią, Serbią (aktualnymi Mistrzami Europy), Portugalią, Grecją i wczoraj z Ukrainą. Żadnych z tych spotkań nie przegraliśmy. Z kompletem punktów zameldowaliśmy się w 1/8 finału, gdzie zagramy czwartą drużyną grupy C, czyli z Finlandią. Teoretycznie to słabszy rywal dla naszej reprezentacji, ale drabinka turniejowa nie jest dla nas optymistyczna. Jeżeli uda nam się wygrać z Finami, to w kolejnej fazie czeka nas prawdziwy horror. To będzie wielki mecz, pełen sportowych emocji! Na kogo możemy trafić w ćwierćfinałach? Oba spotkania odbędą się w Gdańsku. Pierwszy mecz zagramy już 11 września, a kolejny zaplanowany jest na 14 września. Decydująca faza zostanie rozegrana w Katowicach!

CZYTAJ TAKŻE: Mecz Polska - Anglia: skandaliczne zachowanie polskich kibiców! To niedopuszczalne! [WIDEO]

Siatkówka Mistrzostwa Europy 2021. Najpierw Finlandia, a później?

Polscy siatkarze już za dwa dni zmierzą się w Gdańsku z Finlandią. Ten mecz zaplanowany jest na godzinę 20:30. Jeżeli uda nam się wygrać z Finami to będzie to prawdopodobnie ostatnie z tych „łatwiejszych” spotkań. W drugim meczu, który wyłoni naszych rywali w ćwierćfinale zagrają: Rosja i Ukraina.

Jeżeli Rosjanie wygrają swoje spotkanie to czeka nas zacięta walka o półfinał i wyjazd do Katowic, gdzie rozegrana zostanie decydująca faza turnieju.

Czy Polska dostanie pieniądze z Unii Europejskiej?