Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/23: jaka pogoda na 1 września?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/23: jaka pogoda1 września?

2022-08-31 8:07

Nadchodzi wrzesień! Już niedługo uczniowie zapakują swoje torby i plecaki po brzegi podręcznikami, zeszytami i przyborami do pisania. Zanim to nastąpi, to przed nimi jeszcze ważna uroczystość, jaką jest rozpoczęcie roku szkolnego. W tym roku odbędzie się ono 1 września. Jaka wtedy będzie pogoda?

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/23 zbliża się wielkimi krokami. Jaka pogoda czeka nas już 1 września? To ważne, by wiedzieć z wielu powodów. Deszczowa aura może opóźnić nasz dojazd do szkoły. Warto wiedzieć też w jaki sposób należy się ubrać. W zależności od aury wybierzemy przecież coś innego. 1 września to dzień, który potrafi zaskakiwać. Czasem jest wprost upalnie, innym razem deszcz leje się z nieba, a wiatr porywa parasole. Jak będzie w tym roku? Jaka będzie pogodna 1 września 2022?

Pogoda na rozpoczęcie roku szkolnego 22/23 - jak będzie 1 września?

Przed nami wyjątkowy ciepły wrzesień! Według najnowszych prognoz, w całym kraju temperatura ma być powyżej średniej wieloletniej. 1 września 2022 wypada w czwartek. Dzień ma być w całym kraju ciepły i słoneczny! Przewidywana temperatura to nawet 24 stopnie w centrum kraju! Co to oznacza? Ciepłe ubrania i parasole będziemy mogli ostawić w szafie. To również dobry moment, by wybrać się z przyjaciółmi lub całą rodziną na lody!

Kąpią się mimo zakazu w stawach na "krakowskich Malediwach". Uszkodzili rurę

Owoc czy warzywo? Sprawdź czy odgadniesz!

Pytanie 1 z 12
Oliwki to: