Pani premier Polski nową postacią w Tekken 7. Wygra w imieniu wszystkich Polaków

2021-02-22 9:25
Polska pani premier w Tekken 7
Autor: screen z YouTube Polska pani premier w Tekken 7

Już niedługo, już na wiosnę w Tekken 7 pojawi się polski akcent. Do walki stanie polska pani premier, która w krótkim zwiastunie mówi: Muszę wygrać w imieniu wszystkich Polaków. Studio Bandai Namco zrobiło polskim graczom nieoczekiwany prezent. Niektórzy w krótkim trailerze dopatrują się podobieństwa premierki do postaci znanej z serii o Geralcie z Rivii.

Są tu fani serii Tekken? Studio Bandai Namco przygotowało dla was niespodziankę. Wiosną w Tekken 7 pojawi się nowa postać. Będzie to pani premier z Polski, która oprócz rządzenia naszym pięknym krajem, bierze też udział w turnieju sztuk walki. Jak mówił Katsuhiro Harada, studio wpadło na ten pomysł, ponieważ w Polsce zdarzały się już kobiety na stanowisku premiera, co sprawiło, że firma chciała mieć taką osobę w Tekkenie.

Polska pani premier z Tekkena jest postacią całkowicie fikcyjną. Jak widzimy na poniższym zwiastunie ma upięte, białe włosy i w sumie bardziej przypomina Ciri z Wiedźmina niż np. Hannę Suchocką, Ewę Kopacz czy Beatę Szydło.

Na razie niewiele wiadomo o postaci polskiej premierki, ale po zwiastunie widać, że to pewna siebie kobieta, która jak sama mówi: walczy za wszystkich Polaków. Jak Wam się podoba nowa postać w Tekken 7?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze