Paczkomaty są za wysokie? InPost znalazł rozwiązanie dla osób NISKIEGO WZROSTU

2021-03-30 9:51
Paczkomat InPost
Autor: Wikimedia Commons - MichalPL Paczkomaty zdrożeją od 1 kwietnia! To nie Prima Aprilis [CENNIK]

Znasz to uczucie, kiedy chcesz odebrać paczkę z InPostu, ale najwyższa skrytka jest poza Twoim zasięgiem, bo masz nie więcej niż 160 cm wzrostu? InPost postanowił rozwiązać ten problem. Wkrótce NISKIE OSOBY będą mogły bez problemu odebrać swoją paczkę. I nie.. nie będzie to wysuwany stołek czy podstawiona trampolina. Jaki więc pomysł ma Inpost? Szczegóły w artykule.

Sięgnięcie do górnych skrytek w Paczkomatach to nie lada wyzwanie dla osób, które są niższego wzrostu. Często wyciągnięcie paczki wiąże się z poważną operacją. Jedni podstawiają kostki brukowe, inni podskakują - niekiedy bezskutecznie. Problem ten wkrótce ma zostać rozwiązany. – Mamy świadomość problemów osób niskorosłych i pracujemy nad rozwiązaniem – zapewnił w rozmowie z InnPoland rzecznik firmy, Wojciech Kądziołka i przekazał, że podobnych zgłoszeń trafia do InPostu około kilkunastu rocznie. – Nie wszyscy klienci muszą sięgać do najwyższych półek, więc chcemy dać im możliwość swobodnego wyboru, do którego poziomu skrytek ma trafić paczka – wyjaśnia.

Jak donosi portal InnPoland, w działach IT InPostu trwają wzmożone prace nad wdrożeniem nowego rozwiązania. Miałoby być dostępne już na przełomie drugiego i trzeciego kwartału tego roku.

CZYTAJ TEŻ: InPost ogłosił podwyżki cen. Nowy cennik i droższe nadania do paczkomatów

Jak będzie wyglądała tegoroczna Wielkanoc? Spytaliśmy o to mieszkańców Lublina
Sonda
Wakacje 2021 - czy nie możesz się doczekać?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze