Paczkomaty są za wysokie? InPost znalazł rozwiązanie dla osób NISKIEGO WZROSTU

2021-03-30 9:51
Paczkomat InPost
Autor: Wikimedia Commons - MichalPL Paczkomat InPost

Znasz to uczucie, kiedy chcesz odebrać paczkę z InPostu, ale najwyższa skrytka jest poza Twoim zasięgiem, bo masz nie więcej niż 160 cm wzrostu? InPost postanowił rozwiązać ten problem. Wkrótce NISKIE OSOBY będą mogły bez problemu odebrać swoją paczkę. I nie.. nie będzie to wysuwany stołek czy podstawiona trampolina. Jaki więc pomysł ma Inpost? Szczegóły w artykule.

Sięgnięcie do górnych skrytek w Paczkomatach to nie lada wyzwanie dla osób, które są niższego wzrostu. Często wyciągnięcie paczki wiąże się z poważną operacją. Jedni podstawiają kostki brukowe, inni podskakują - niekiedy bezskutecznie. Problem ten wkrótce ma zostać rozwiązany. – Mamy świadomość problemów osób niskorosłych i pracujemy nad rozwiązaniem – zapewnił w rozmowie z InnPoland rzecznik firmy, Wojciech Kądziołka i przekazał, że podobnych zgłoszeń trafia do InPostu około kilkunastu rocznie. – Nie wszyscy klienci muszą sięgać do najwyższych półek, więc chcemy dać im możliwość swobodnego wyboru, do którego poziomu skrytek ma trafić paczka – wyjaśnia.

Jak donosi portal InnPoland, w działach IT InPostu trwają wzmożone prace nad wdrożeniem nowego rozwiązania. Miałoby być dostępne już na przełomie drugiego i trzeciego kwartału tego roku.

CZYTAJ TEŻ: InPost ogłosił podwyżki cen. Nowy cennik i droższe nadania do paczkomatów

Jak będzie wyglądała tegoroczna Wielkanoc? Spytaliśmy o to mieszkańców Lublina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze