Nie żyje najbrudniejszy człowiek świata. Nie mył się przez 50 lat

i

Autor: -/AFP/East News Najbrudniejszy człowiek świata nie mył się przez pół wieku

Nie żyje najbrudniejszy człowiek świata. Nie mył się przez 50 lat

2022-10-26 9:27

Amou Haji znany był jako najbrudniejszy człowiek świata. Tytuł przyznano mu po tym, jak unikał wody i mydła przez ponad 50 lat. IRMA podała, że mężczyzna zmarł kilka miesięcy po pierwszej od lat kąpieli. Amou Haji odszedł w wieku 94 lat.

Jego kontrowersyjny styl życia szokował i fascynował jednocześnie. W wieku 94 lat zmarł Amou Haji, który znany był jako najbrudniejszy człowiek świata Mężczyzna mieszkał na ulicy, w dziurze przy ceglanym budynku, a żywił się mięsem padłych zwierząt. Ponadto pił wodę ze zardzewiałej puszki po oleju. Wody i mydła unikał przez 50 lat w obawie, że może się rozchorować. W 2014 roku udzielił obszernego wywiadu dla "Tehran Times", w którym podzielił się informacjami na swój temat, między innymi tym, że jego ulubionym daniem był... jeżozwierz. Jego styl życia spowodowały niepowodzenia, jakich doznał w młodości.

Najbrudniejszy człowiek świata nie żyje

Mężczyzna mieszkał w Dejgah w prowincji Fars w Iranie. Mieszkańcy prowincji kilkakrotnie próbowali wykąpać go siłą. Skóra Hajiego była pokryta warstwą brudu przypominającą sadzę, jednak mężczyznę sugestie o myciu zasmucały. Zmarł kilka miesięcy po pierwszej od 50 lat kąpieli.

QUIZ. Skróty, które wszyscy muszą znać! Każda pomyłka będzie wstydem

Pytanie 1 z 15
Co oznacza skrót wf?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE