Nauczycielka pokazała, ile zarabia. "Na tym pasku widnieje moja podwyżka" [WIDEO]

2022-05-30 11:04
Nauczycielka pokazała ile zarabia. Na tym pasku widnieje moja podwyżka [WIDEO]
Autor: TikTok/Canva

Nauczycielka, która na początku tego roku ujawniła, ile zarabia, czym wywołał niemałe poruszenie wśród internautów, zaktualizowała informacje. Na Tik Toku nauczycielki pojawił się nowy film odnośnie jej zarobków. Kobieta przekazała, że dostała podwyżkę.

Pierwszy filmik odnośnie tego, ile zarabia nauczyciel można było zobaczyć na Tik Toku „nauczycielka.i.pies” początkiem roku. Wówczas autorka nagrania opublikowała pasek ze swojej wypłaty. Kobieta przyznała, że zarabia 2891,17 zł. Wideo szybko stało się wiralem i zostało obejrzane ponad 1,2 mln razy! Przekazała także, że od czasu przyznania się ile zarabia dostała wiele wiadomości. - Był hejt, poniżanie i mówienie o tym, że nic nie robię - mówiła nauczycielka. - Najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają ludzie, którzy nigdy w życiu nic nie robili, którzy dnia nie przepracowali, ale wiedzą wszystko najlepiej, pozjadali wszystkie rozumy – przyznała kobieta.

Dodała, że nie chce rezygnować z pracy, ale jej zdaniem właśnie tak mogą postąpić młodzi nauczyciele ponieważ „nie będą mieli co włożyć do garnka”.

- Nie po to studiowałam siedem lat. Nie po to robiłam miliony kursów i szkoleń. Nie po to wydałam na to kupę kasy, żeby teraz z tego rezygnować. Kocham swoją pracę, uwielbiam przebywać z dziećmi, ale nie pisałam się na takie coś. Ja nie chcę być w tym kraju szmatą do wycierania podłogi - tłumaczyła.

Nauczycielka pokazała ile zarabia. Wypłata za maj 2022

Autorka nagrania zrobiła aktualizację swoich zarobków. - Aby zadowolić oburzonych internautów, doszukujących się oszustwa zrobimy uaktualnienie – powiedziała. Tym razem kobieta pokazał pasek z wypłaty z maja tego roku. - Doczekałam się i na tym pasku widnieje moja podwyżka - powiedziała. Aktualnie nauczycielka zarabia 2909,74 zł.

Pod nagraniem znów pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich możemy przeczytać:

- Trochę smutne że nauczyciele zarabiają tak mało, a szczerze są w naszym społeczeństwie bardzo ważni

- Te pensje to jest żart

- Wstyd żeby nauczyciele tyle zarabiali – czytamy.

A ile zarabia położna? Albert z Radia ESKA próbował się z jedną dogadać, ale chyba coś poszło nie tak...

Posłuchajcie jego WKRĘTARKI!

Listen to "Położna" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze