MEMY na Dzień Dziecka! Najśmieśniejsze obrazki z internetu rozbawią cię do łez! [ZDJĘCIA]

2022-05-31 12:41

Dzień Dziecka 2022 - święto, na które czekają zarówno te mniejsze, jak i większe dzieci. W tym dniu każdy może chociaż przez chwilę poczuć się właśnie jak dziecko. W internecie pojawia się mnóstwo memów i śmieszny obrazków z tej okazji. Sprawdźcie poniżej w naszej galerii.

Dzień Dziecka to święto, które ustanowione zostało w 1954 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Celem było upowszechnienie ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. W każdym kraju obchodzony jest innego dnia, w Polsce - 1 czerwca. Każdy rodzic w ten dzień musi pamiętać o swoich pociechach i podarować mu upominek lub postarać się spędzić z nimi kreatywnie wolny czas.

Dzień ten to także doskonała okazja do tego, aby stworzyć zabawne memy. Z okazji święta tradycyjnie pojawiła się masa śmiesznych obrazków w internecie o najmłodszych i ich święcie. Wybraliśmy dla Was te najlepsze. Sprawdźcie w galerii poniżej.

Tajemniczy biały puch na ulicach Warszawy. Co to jest?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze