#OtwieraMy. Słynny klub muzyczny z Katowic ma dość lockdownu i zaprasza na imprezę

2021-01-19 11:17
#OtwieraMy. Słynny klub muzyczny z Katowic ma dość lockdownu i zaprasza na imprezę
Autor: pexels Klub Bavitto w Katowicach zapowiedział otwarcie lokalu mimo obostrzeń

Klub muzyczny Bavitto z Katowic ogłosił, że otwiera się po długiej przerwie i zaprasza klientów na imprezę o nazwie "sobotnia posiadówka". Będzie bar z drinkami, a o muzykę zadba DJ. Właściciele proszą jednak o zachowanie reżimu sanitarnego.

Otwarcie baru w Drawsku Pomorskim

Katowice: klub muzyczny Bavitto ma dość lockdownu i zaprasza na imprezę

Słynny klub muzyczny Bavitto w Katowicach dołącza do akcji #OtwieraMy i zaprasza na pierwszą imprezę od czasu wybuchu pandemii, która odbędzie się w piątek, 22 stycznia.

A kolejna impreza już dzień później.

- Po długiej przerwie i mamy przyjemność ponowne zaprosić Was do Bavitto! Otwieramy się 22.01 w nieco innej odsłonie - Bavitto Cocktail Bar. Serdecznie zapraszamy od godziny 20:00 na pyszne autorskie drinki w akompaniamencie wyselekcjonowanej muzyki, o którą zadbają nasi DJe - poinformował w mediach społecznościowych klub muzyczny Bavitto

Właściciele klubu Bavitto już mają dość lockdownu i trwającej prawie rok pandemii. Klub otwiera się po bardzo długiej przerwie, ale pamiętam o zasadach sanitarnych.

- By zadbać o Wasze bezpieczeństwo przy wejściu każdy gość zostanie poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej swojego stanu zdrowia. Dodatkowo każdy z gości będzie miał mierzoną temperaturę oraz zostanie poproszony o zdezynfekowanie rąk, a następnie zostanie odprowadzony do zdezynfekowanego stolika - czytamy w mediach społecznościowych Bavitto.

W klubie wszyscy będą musieli mieć założoną na twarzy maseczkę, którą można nawet kupić na miejscu w lokalu. Klub już przyjmuje rezerwację stolików i lóż.

Klub Bavitto planuje otwarcie. Czy to legalne?

Akcja #OtwieraMy roztacza coraz szersze kręgi. Przedsiębiorcy się buntują, a do otwarcia szykuje się już wiele restauracji i barów. Otwarcie klubu muzycznego to jednak nieco grubszy kaliber. Zgodnie z rządowym rozporządzeniem takie lokale nie mogą działać w czasie pandemii. Możemy się więc spodziewać, że do Bavitto już w najbliższy weekend oprócz imprezowiczów wybiorą się też funkcjonariusze policji wraz z pracownikami sanepidu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE