Kiedy jest dzień mężczyzn 2023?  Czy wypada po dniu kobiet?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Kiedy jest dzień mężczyzn 2023? Czy wypada po dniu kobiet?

2023-02-27 13:23

Dzień kobiet 2023 obchodzimy już w środę 8 marca! To niezwykle popularne święto w Polsce i przed kwiaciarniami z pewnością ustawią się kolejki. Czy podobne święto obchodzą panowie? Kiedy jest dzień mężczyzn 2023? Sprawdźcie w naszym artykule!

Kiedy jest dzień mężczyzn 2023? Czy wypada po dniu kobiet? To pytanie, które często sobie zadają nie tylko panowie, lecz również kobiety, które chcą odwdzięczyć się za piękne kwiaty i upominki z 8 marca. Okazuje się, że mężczyźni również mają swoje święta i wyjątkowe dni! Pierwszy z nich jest świętowany zimą, natomiast drugi jesienią. Co je różni? Kiedy należy złożyć życzenia partnerom, braciom i kolegom?

Blanka o wygranej preselekcji i reakcji internatów

Kiedy jest dzień mężczyzn 2023? Czy wypada po dniu kobiet?

30 września w kalendarzu figuruje Dzień Chłopaka, w którym życzenia przyjmują głównie mali chłopcy i nastolatkowie, natomiast 10 marca, czyli zaledwie dwa dni po Dniu Kobiet, Dzień Mężczyzn. To jednak wrześniowe święto cieszy się zdecydowanie większą popularnością. Dzień Mężczyzn znajdziemy również w kalendarzu w listopadzie. Międzynarodowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest co roku 19 listopada, a jego historia sięga 1999 roku.

QUIZ. Pokazałeś komuś, gdzie raki zimują? A wiesz, co to naprawdę znaczy? Powalcz o komplet!

Pytanie 1 z 10
Co to znaczy "mieć na coś chrapkę"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE