Iga Świątek-Maria Sakkari. O której gra Iga Świątek w ćwierćfinale Roland Garros? Kiedy mecz Igi Świątek? WYNIK. RELACJA. TRANSMISJA NA ŻYWO

i

Autor: East News

Iga Świątek-Maria Sakkari. O której gra Iga Świątek w ćwierćfinale Roland Garros? Kiedy mecz Igi Świątek? WYNIK. RELACJA. TRANSMISJA NA ŻYWO

2021-06-09 10:48

Iga Świątek-Maria Sakkari w ćwierćfinale Roland Garros 2021. Kiedy i o której gra Iga Świątek? Gdzie oglądać mecz Igi Świątek. Polska tenisistką w ćwierćfinale zagra z Greczynką Marią Sakkari i jest faworytką tego meczu oraz całego turnieju. Mecz Igi Świątek już w środę, 9 czerwca wczesnym popołudniem.

Kiedy i o której gra Iga Świątek. Świątek-Sakkari w ćwierćfinale Roland Garros 2021

Iga Świątek-Maria Sakkari w ćwierćfinale Roland Garros 2021. W środę, 9 czerwca Iga Świątek zagra mecz ćwierćfinałowy podczas Roland Garros 2021. Jej rywalką będzie Maria Sakkari, Greczynka która niespodziewanie znalazła się w tej fazie turnieju eliminując po drodze ubiegłoroczną finalistkę Sofię Kenin.

Iga Świątek będzie zdecydowaną faworytką meczu z Marią Sakkari. Świątek jest najwyżej rozstawioną tenisistką spośród tych, które doszły do ćwierćfinałów. 20-letnia Polka przez ekspertów i bukmacherów uznawana jest za faworytkę do zwycięstwa w całym turnieju.

O której gra Iga Świątek? Mecz Igi Świątek z Marią Sakkari ma się rozpocząć w środę, 9 czerwca około godziny 12.30-13.00 na korcie centralnym (Philippe-Chartier). Mecz polskiej tenisistki rozpocznie się tuż po zakończeniu spotkania Krejcikova-Gauff. Ten mecz z kolei rozpocznie się o 11.00.

Gdzie obejrzeć mecz Igi Świątek? Spotkanie Świątek-Sakkari będzie można zobaczyć na antenie Eurosport 1.

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro