29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przełożony! Kiedy odbędzie się zbiórka?

2020-12-17 19:22
29. finał WOŚP przełożony! Kiedy odbędzie się finał WOŚP?
Autor: WOŚP, Łukasz Widziszowski 29. finał WOŚP przełożony! Kiedy odbędzie się finał WOŚP?

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przełożony! Jurek Owsiak podjął taką decyzję ze względu na pandemię koronawirusa i nowe obostrzenia, które będą obowiązywać w Polsce od 28.12.2020 roku. Kiedy odbędzie się wielki finał WOŚP? Sprawdź datę!

Zaczynamy przygotowania do 29 finału WOŚP w Olsztynie

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przełożony! Kiedy się odbędzie?

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał się odbyć 10.01.2021 roku. Jednak w związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, Jurek Owsiak zdecydował się przełożyć imprezę! Od 28 grudnia w Polsce będzie obowiązywać kwarantanna narodowa. Oprócz tego zamknięte będą hotele, stoki narciarskie czy galerie handlowe. Nowe zasady będą obowiązywać co najmniej do 17 stycznia. W związku z tym Jurek Owsiak zadecydował o zmianie terminu wielkiego finału WOŚP. Kiedy się odbędzie?

Kiedy odbędzie się 29. finał WOŚP?

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. - Zmieniliśmy datę naszego finału. Będziemy grali ostatniego dnia stycznia. (...) Bierzemy wszystkie przeciwności na klatę i natychmiast szukamy nowych rozwiązań - podkreślił Jurek Owsiak, szef fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Czytaj także: Kwarantanna narodowa w Polsce i ograniczanie przemieszczania się w Sylwestra. Od kiedy nowe obostrzenia?

- Jeżeli chcemy się dobrze ustawić do tej skutecznej walki z koronawirusem zróbmy to. Przetrzymamy. 31 stycznia będziemy znowu razem. Nasze puszki stoją w wielu miejscach, nasi wolontariusze są gotowi. (...) Bądźmy skuteczni teraz, liczmy na siebie, bądźmy ze sobą. Zróbmy wszystko, aby hasło "wygrało", było hasłem, który jednoczy nas wszystkich - podkreślił Owsiak.

29. finał WOŚP 31 stycznia 202: Gdzie się odbędzie?

- Pamiętam jak kiedyś, kilkanaście lat temu, kiedy Polskę nawiedziły powodzie, zmieniliśmy termin naszego Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Festiwal się odbył. Mało tego, ten nowy termin okazał się bardzo, bardzo dobry dla festiwalu - powiedział Jurek Owsiak.

W 2021 roku WOŚP skipi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 30 stycznia wieczorem. Głównym punktem działań WOŚP w stolicy, po rocznej przerwie, ponownie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Wspierasz WOŚP? Sprawdź, co wiesz o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Pytanie 1 z 10
Zbiórka z okazji 1. Finału WOŚP odbywała się w:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze