Wiesz, kim są ci mężczyźni? Policja prosi o pomoc

2022-09-26 19:43
poszukiwani
Autor: policja.pl

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii poszukują dwóch mężczyzn. Ci mieli bowiem dopuścić się kradzieży w jednej z miejscowych drogerii.

Kradzież w drogerii

- Policjanci z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży maszynek do golenia o wartości blisko 400 złotych. Do zdarzenia doszło 26 czerwca 2022 roku w Górze Kalwarii na terenie jednej z drogerii - przekazali mundurowi.

Wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mają być odpowiedzialni za kradzież, zabezpieczono na kadrach z nagrań kamer monitoringu. Policja udostępniła je publicznie, aby ułatwić poszukiwania.

Czytaj również: Jesień w Warszawie mieni się kolorami. Ogród Krasińskich zachwyca spacerowiczów

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub ma informacje, które mogą pomóc funkcjonariuszom pracującym nad sprawą, powinien zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowy numer telefonu 47-72-45-213. Można także przesłać wiadomość e-mail na adres: dyzurny.kp-gorakalwaria@ksp.policja.gov.pl.

Igor S. zatrzymany. Próbował rozjechać policjantów!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezpłatne szczepienia na grypę w Warszawie. Kto i kiedy może skorzystać z programu?
  2. Nagranie z autobusu podbija sieć. "Ktoś jeszcze ma wątpliwości, jakim dobrem są buspasy?"
  3. Banknot sprawił, że usłyszał poważny zarzut. Za paliwo i zakupy zapłacił fałszywką
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE