Warszawa: pojechał do szpitala, trafił za kratki

2022-07-04 10:27
SOR
Autor: Getty Images Pojechał do szpitala, trafił za kratki (zdj. ilustracyjne)

Najpierw zajęli się nim lekarze, a chwilę później policjanci! 48-latek przyjechał z urazem nogi na SOR przy ul. Wołoskiej bez dokumentów. Wezwani na miejsce policjanci potwierdzili jego dane, ale przy okazji ustalili, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Prosto ze szpitala trafił do więzienia.

Policjanci zostali wezwani do szpitala MSWiA w celu potwierdzenia danych personalnych pacjenta, który zgłosił się bez dokumentów na szpitalny oddział ratownictwa z urazem podudzia.

Warszawa: pojechał do szpitala, trafił za kratki

Funkcjonariusze potwierdzili dane mężczyzny. Okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu oraz Ostrołęce do odbycia ponad sześciu miesięcy kary więzienia za przestępstwo oraz wykroczenia. Mężczyzna był również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Ursynów do ustalenia miejsca jego pobytu.

Planował zamach na meczety w Warszawie - sąd wydał wyrok w jego sprawie

Po opatrzeniu niewielkiego urazu mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia został przetransportowany do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

Tragedia w Wawrze. Na Żegańskiej zginął motocyklista
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE