W Warszawie zaginął Paweł Włodarczyk. Policja apeluje o pomoc

2022-09-21 20:35
zaginiony
Autor: policja.pl

Policja z Białołęki poszukuje zaginionego Pawła Włodarczyka. Mundurowi apelują o pomoc do każdego, kto wie, gdzie przebywa mężczyzna.

Jak przekazali funkcjonariusze, ostatni adres, pod którym przebywał 51-latek, to ul. Antalla 2 w Warszawie. Od jakiegoś czasu nikt nie może jednak nawiązać z nim kontaktu.

Czytaj również: Z Pragi-Północ na Białołękę. Dom Samotnej Matki zostanie przeniesiony

Policja z Warszawy poszukuje Pawła Włodarczyka

Policja udostępniła już rysopis zaginionego: ok. 175 cm wzrostu, krępa budowa ciała, waga ok. 100 kg, oczy koloru niebiesko-szarego, częściowa łysina, na potylicy włosy koloru siwego, zarost w postaci tzw. "koziej bródki", widoczne braki w uzębieniu - brak "jedynek".

Każdy, kto wie, co mogło się stać z Pawłem Włodarczykiem, powinien skontaktować się z dyżurnym KP Białołęka (tel. 47 723 51 30, 47 723 51 31) lub policjantami prowadzącymi poszukiwania (tel. 47 723 52 20, 47 723 52 15). Można również po prostu powiadomić najbliższą jednostkę policji lub przesłać informacje na adres e-mail: kp-bialoleka.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.

Białystok. Policjanci uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Najpierw musieli go obezwładnić

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, też mogłeś dostać podobnego SMS-a. Za nic nie klikaj w link
  2. Biedronka wypłaci specjalne nagrody. Gigantyczna grupa osób dostanie 1,5 tys. zł
  3. Mazał po budynku, bo "po prostu nie lubi" świadków Jehowy. Usłyszał zarzuty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE