Tramwaje Warszawskie zapowiadają przebudowę Grójeckiej. Wczoraj zginęła tam kobieta

2021-02-23 16:14
Tramwaje Warszawskie zapowiadają przebudowę Grójeckiej. Wczoraj zginęła tam kobieta
Autor: Pixabay

Jesteśmy gotowi rozpocząć projekt przebudowy Grójeckiej - napisał na Twitterze prezes Tramwajów Warszawskich Wojciech Bartelski. To po wczorajszym wypadku, w którym 20-letni kierowca audi zabił 70-latkę i ranił 74-latka. Kiedy należy spodziewać się zmian? Co dokładnie się zmieni? Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Mimo dodatnich temperatur wędkarze wchodzą na lód

Grójecka straci po jednym pasie

"Jesteśmy gotowi rozpocząć projekt przebudowy Grójeckiej" - napisał na Twitterze prezes Tramwajów Warszawskich Wojciech Bartelski. To po wczorajszym wypadku, w którym 20-letni kierowca audi zabił 70-latkę i ranił 74-latka. Przy Dworcu Wileńskim nietrzeźwy kierowca uderzył w barierę, pomiędzy Wisłą a rondem Starzyńskiego samochód spadł ze skarpy.

Czytaj także: Pomiary prędkości na warszawskich drogach. Powstała interaktywna mapa

Rzecznik ratusza Karolina Gałecka zwraca uwagę, że w przypadku wczorajszych trzech wypadków problemem nie była infrastruktura, ale "jazda pod wpływem i głupota".

Według zapowiedzi Tramwajów Warszawskich Grójecka straci po jednym pasie w każdą stronę.​

Sonda
Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE