Tragiczny wypadek, na miejscu służby i śmigłowiec LPR. Nie żyje 12-letnie dziecko

2022-08-26 11:04
Śmigłowiec LPR
Autor: Wikimedia Commons / Stiopa

W piątek, 26 sierpnia doszło do tragicznego wypadku w Karczewcu (woj. mazowieckie). Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, jeden z pasażerów niestety nie przeżył. Na miejscu pracowały policja, pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz ratownicy LPR.

Do zdarzenia doszło w powiecie węgrowskim. Jak przekazał w rozmowie z Eska.pl oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Węgrowie, st. bryg. Dariusz Maciąg, dwa pojazdy osobowe zderzyły się czołowo, na miejsce bardzo szybko wyruszyły służby.

Tragiczny wypadek, nie żyje dziecko

W zdarzeniu ucierpiały łącznie cztery osoby. Trzy są ranne, a życia jednej nie udało się niestety uratować. Było to ok. 12-letnie dziecko.

Na miejscu wypadku pracowało łącznie pięć zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego, policjanci oraz ratownicy, którzy przylecieli na miejsce śmigłowcem LPR.

Jak poinformował st. bryg. Dariusz Maciąg, strażacy zakończyli już swoją akcję. Na miejscu pozostała policja, która ustala szczegóły tragicznego zdarzenia.

Policjanci eskortowali taksówkę do szpitala

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie "pięciu rogów", a Poli Negri. Warszawa ma nowy plac, jutro potańcówka
  2. Autobusy nie przyjeżdżają, bo brakuje kierowców
  3. Ceny w warszawskich taksówkach pójdą w górę? Radni zdecydowali
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE