Tomasz Knapik - znamy datę i miejsce pogrzebu. Syn lektora prosi żałobników o jedno

2021-09-08 10:35
Tomasz Knapik
Autor: Fot. screen YouTube Nasze Czytanie / https://www.youtube.com/channel/UChNqm_ZidIaTD5N8Bcf0mkw Tomasz Knapik Tomasz Knapik

Tomasz Knapik zmarł 6 września. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych lektorów filmowych i telewizyjnych odszedł po ciężkiej chorobie w wieku 78 lat. Jego syn podał datę i miejsce pogrzebu ojca. Przy okazji wystosował prośbę do wszystkich, którzy zamierzają pojawić się na ceremonii.

Tomasz Knapik - pogrzeb słynnego lektora został już zaplanowany. O śmierci legendarnego "głosu polskiej telewizji" poinformował 6 września w mediach społecznościowych jego syn, Maciej Knapik. Tomasz Knapik był jednym z najbardziej rozpoznawalnych lektorów. Podkładał głos do dziesiątek filmów i seriali. Usłyszeć można go także w warszawskiej komunikacji publicznej - to jego głosem zapowiadane są kolejne przystanki autobusowe i tramwajowe. Oprócz pracy lektorskiej, Tomasz Knapik był również wykładowcą akademickim - pracował na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Wiadomo już, gdzie i kiedy zostanie pochowany Tomasz Knapik. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w ceremonii, powinni dowiedzieć się, o co przed pogrzebem prosi Maciej Knapik.

Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie

Data i miejsce pogrzebu Tomasza Knapika

Maciej Knapik, syn lektora, poinformował, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb jego ojca. Ceremonia odbędzie się 13 września, w poniedziałek, o godzinie 13.00 w Domu Pogrzebowym na Wojskowych Powązkach. Później, o 14.30, Ciało Tomasza Knapika zostanie przewiezione do grobu rodzinnego na Starych Powązkach, sprzed bramy IV (kw 198-4-1). Tam zostanie złożona trumna. Maciej Knapik wystosował również prośbę do wszystkich żałobników.

Wzruszająca prośba Macieja Knapika

W tym samym poście, w którym Maciej Knapik informuje o pogrzebie ojca, znajdujemy też prośbę do żałobników. Syn lektora zaapelował, by zamiast kwiatów wpłacić pieniądze na rzecz rodzin ewakuowanych z Afganistanu. We wpisie czytamy:

Jeśli przyjdziecie, proszę rozważcie, by zamiast kwiatów - wpłacić datek na uratowanych ostatnio nieszczęśników. Jeśli nie możecie być z nami, też warto im pomóc.

Link do zrzutki znajdziecie pod tym adresem: https://zrzutka.pl/gy5z25.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE