Rusza SBM FFestival 2022. Miasto się przygotowało, będą zmiany w komunikacji

2022-08-25 9:19
festiwal
Autor: Rawpixel

25 sierpnia w Warszawie rusza 6. edycja SBM FFestival. Wydarzenie potrwa do soboty, 27 sierpnia i przyciągnie prawdziwe tłumy. Należy więc przygotować się na ewentualne zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej oraz tłumy na stołecznych ulicach.

SBM FFestival: gdzie się odbędzie?

Koncerty w ramach SBM FFestivalu będą odbywały się na Lotnisku Warszawa-Babice na Bemowie. To właśnie tam, przez najbliższych kilka dni, dla tysięcy fanów zagrają m.in. Bedoes czy Mata

Przedstawiciele WTP doskonale wiedzą, że podobne wydarzenia zawsze przyciągają tłumy. Odpowiednio przygotowano się więc do tego, aby spokojnie dowieźć imprezowiczów na miejsce, a później umożliwić im komfortowy powrót do domów i hoteli.

Czytaj również: 25 i 26 sierpnia Ed Sheeran zagra na Stadionie Narodowym. Szykują się utrudnienia

SBM FFestival: jak dojechać i jak wrócić? Warszawa gotowa na tłumy koncertowiczów

Po zakończeniu koncertów na Lotnisku Warszawa-Babice na Bemowie, w noce z 25 na 26, 26 na 27 i 27 na 28 sierpnia autobusy linii 942 będą dowoziły uczestników festiwalu do stacji metra Bemowo. Zmienią się trasy autobusów linii 171, 220, N01 i N43.

Autobusy specjalnej linii 942 będą zaczynały kursy na przystanku Wrocławska 02 i ulicą Powstańców Śląskich dojadą do stacji metra Bemowo.

Wybrane kursy linii nocnych N01, N45 i N95 będą obsługiwane przez autobusy przegubowe.

Przed koncertem, w przypadku zamknięcia przez policję ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich, autobusy linii 171 i 220 będą kursowały ul. Powstańców Śląskich.

"Po imprezach, jeśli nieprzejezdne będą ulice Piastów Śląskich i Powstańców Śląskich na odcinku Wrocławska – gen. Maczka, autobusy linii N01 i N43, w kierunku Nowodworów i Chomiczówki, od Radiowej pojadą trasą: Dywizjonu 303, Ciołka, Newelska, Księcia Janusza, Księcia Bolesława, Obrońców Tobruku, Powązkowska, gen. Rudnickiego, Kochanowskiego i do tras podstawowych. W przeciwnych kierunkach, od al. Reymonta i Conrada, będzie obowiązywała trasa: gen. Rudnickiego, Powązkowska, Obrońców Tobruku, Księcia Bolesława, Księcia Janusza, Dywizjonu 303, Radiowa i dalej stałą trasą.

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna śmiertelnie potrącił psa. "Wszyscy jednogłośnie mówią, że zrobił to celowo"
  2. Warszawa: mężczyzna okradał firmę, w której pracował. Zniknęło 266 laptopów
  3. Samuraj z Woli ujęty. Kataną groził właścicielom restauracji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE