Garou wystąpi na Torwarze w Warszawie. Bilety są jeszcze w sprzedaży

2022-10-05 19:14
Garou
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Garou wystąpi przed polską publicznością na hali COS Torwar już 18 października. Choć do koncertu nie zostało już wiele czasu, bilety nadal są dostępne w sprzedaży. Znamy ich ceny oraz szczegóły wydarzenia.

Garou - koncerty 2022

W 2022 roku Garou zagra w Polsce aż cztery koncerty. Muzyk pojawi się kolejno:

  • w Warszawie - 18.10;
  • we Wrocławiu - 20.10;
  • w Zabrzu - 21.10;
  • w Gdańsku - 23.10.

Garou - Warszawa już czeka na przyjazd artysty

Koncert Garou w Warszawie odbędzie się na Torwarze. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00

Garou - bilety

Bilety na koncert Garou w Warszawie nadal są dostępne w sprzedaży. W zależności od miejsca, jakie wybierze uczestnik, trzeba za nie zapłacić od 169 zł do 269 zł.

Czytaj również: Depeche Mode zagrają na PGE Narodowym. Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów

Kim jest Garou?

"Ten pełen niespodzianek artysta, jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. GAROU błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony" - piszą organizatorzy wydarzenia.

Garou w swej karierze wydał łącznie osiem płyt oraz wiele prawdziwych hitów - między innymi kultowe już "Gitan". Współpracował z takimi gwiazdami jak Celine Dion.

Pojawiał się również w popularnych programach telewizyjnych. Jako juror wystąpił chociażby we francuskiej, a później kanadyjskiej edycji "The Voice".

Måneskin dla Eska Rock!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE