Camilla Vargas w Chaton Warsaw! W piątek i w sobotę 2-3.12.2022, o 21:00 startuje DINNER SHOW!

2022-12-02 8:00
Camilla Vargas w Chaton Warsaw! W piątek i w sobotę 2-3.12.2022, o 21:00 startuje DINNER SHOW!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Po spektakularnym weekendzie otwarcia, które szerokim echem odbiło się w mediach, CHATON WARSAW nie zwalnia tempa. Już w najbliższy weekend zaprasza na kolejne imprezy. W piątek i w sobotę, o 21:00 startuje DINNER SHOW – wyjątkowa kolacja okraszona występami tancerzy, piosenkarzy i akrobatów.

Noce w CHATON to prawdziwa celebracja życia. W piątek, 2 grudnia, na szaloną zabawę zapraszają rezydenci – DJ Gregory i DJ Maxx.

W sobotę, 3 grudnia, gwiazdą wieczoru będzie Camila Vargas.

Camilla Vargas od 14 lat jest DJką, piosenkarką i perkusistką. Jej sety to mieszanka klasycznego house’u, tech – house’u i techno – zawsze prawdziwa, dynamiczna i taneczna. Na stałe mieszka we Włozsech, ale gra w całej Europie i Brazylii.

W Brazylii już na początku swojej kariery zdobyła dwukrotnie tytuł najlepszego DJa. Grała na największych scenach w wielkimi, światowymi gwiazdami: Fatboy Slim, John Digweed, Hoxton Whores, Lee Foss, Anabel Anglund, Chelina Manuhutu i wielu innych. W 2018 roku supportowała Katy Perry podczas jej trasy w Ameryce Południowej.

W Europie grywa w największych klubach we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Polsce.

Rezerwacje stolików:

+48 664 140 780, reservations@chatonwarsaw.com.

‘join our magical worls’

Wojciech Szczęsny nie wytrzymał po awansie! Polały się łzy

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE