Brakuje Wam foodtrucków zimą? Białołęcki Festiwal Bożonarodzeniowy nadchodzi

2022-12-09 13:14
Pierogi z kapustą i grzybami - sprawdzony przepis babci Jasi
Autor: Shutterstock

Latem Warszawiacy bardzo często korzystają z dobrodziejstw foodtrucków. Zimą jest z tym tematem nieco gorzej, ale dla wszystkich wytęsknionych jest dobra informacja. Już w ten weekend na Białołęce odbędzie się Festiwal Bożonarodzeniowy o zabarwieniu kulinarnym.

W Święta Bożego Narodzenia w Polsce odbywa się prawdziwy festiwal domowego jedzenia. Wszyscy zajadają się specjałami, których próżno szukać w innych lokalizacjach świata.

Kolorowe foodtrucki już w weekend na Białołęce

Chociaż zaledwie za dwa tygodnie czeka nas wyżerka życia, to niektórzy już teraz mają apetyt na kultowe potrawy. Najchętniej zaserwowane prosto z kolorowego foodtrucka.

Foodtrucki latem podbijają Warszawę, ale zimą trudno je znaleźć. Na szczęście istnieją takie inicjatywy jak Białołęcki Festiwal Bożonarodzeniowy, na którym można najeść się pyszności za wszystkie czasy.

Magia Świąt na talerzu

Festiwal ten odbędzie się już najbliższy weekend. Rozpoczyna się on 10 grudnia (sobota) o godzinie 11:00 i trwa do niedzieli 11 grudnia. W oba dni pyszności będą dostępne do godziny 20:00.

Na Białołęckim Festiwalu Bożonarodzeniowym obecne będą foodtrucki, regionalne produkty i świąteczna atmosfera! Wstęp jest wolny.

Maryla Rodowicz o świętach: „Kieliszek wódki przed śledzikiem”
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE