71-latka regularnie okradała sklep. Oszukiwała przy kasie samoobsługowej

2022-09-06 9:45
Policja
Autor: pixabay.com Policja

Policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 71-latkę podejrzana o kradzieże sklepowe. Przy kasie samoobsługowej przykrywała opłaconym towarem produkty, które zamierzała wynieść.

Pewna 71-latka regularnie okradała drogerię działającą w centrum handlowym przy ul. Wałbrzyskiej. W końcu wpadła przyłapana przez przez pracowników sklepu. Na miejsce wezwano policjantów z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego. Ustalili oni, że seniorka kradła towar już od kilku miesięcy. Za każdym razem robiła to na tyle dyskretnie, że nikt nie zdołał zauważyć jej przestępstwa. Kobieta wymyśliła swój własny sposób na wynoszenie towaru - oszustw dokonywała zawsze przy kasie samoobsługowej.

Kradzione towary przykryte opłaconymi

Okazało się, że przy kasie samoobsługowej 71-latka płaciła tylko za wybrane rzeczy. Przykrywała nimi te, które zamierzała wynieść. W ciągu kilku tego rodzaju wizyt w drogerii dokonała kradzieży produktów na kilkaset złotych. Kobieta została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszała zarzuty, za które teraz może zostać skazana na 5 lat więzienia.

Jakub Kochanowski o walce na śmierć i życie z Amerykanami
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE