Gdynia: Przerwa w dostawie ciepła. Które dzielnice będą bez wody?

2022-08-10 12:54
Woda z kranu
Autor: CC Pixabay.com Zdjęcie poglądowe

OPEC Sp. z o.o. informuje, że od dnia 17.08.2022 od godz. 2.00 do dnia 20.08.2022 do 10.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby ciepłej wody użytkowej do następujących dzielnic Gdyni: Karwiny II, III; Wielki Kack; Dąbrowa.

Przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania prac związanych z realizacją inwestycji miejskiej pn. „Utworzenie węzła integracyjnego transportu publicznego przy przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdynia - Karwiny”. W związku z przebudową drogi konieczna jest również przebudowa infrastruktury ciepłowniczej.

Wykonawca robót zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić pełną sprawność systemu ciepłowniczego. Służby OPEC będą monitorować i egzekwować sprawne przeprowadzenie realizowanych prac.

Informacja o ewentualnym skróceniu terminu przerwy w dostawie c.w.u. zostanie zamieszczona na stronie internetowej: opecgdy.com.pl.

Biuro Obsługi Klienta: infolinia 0 800-380-006 (bezpłatna), tel. 58 627-39-62

Eska Summer City Olsztyn! Lecimy na Warmię i Mazury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE