Zbigniew Fiderewicz wraca na fotel wiceprezydenta Torunia

2022-05-31 22:34
Zbigniew Fiderewicz wraca na fotel wiceprezydenta Torunia
Autor: FB: Prezydent Torunia Michał Zaleski

Po trzech miesiącach wakatu na stanowisku pierwszego zastępcy prezydenta Torunia, do pracy wraca wieloletni wiceprezydent.

Chciałbym państwa poinformować, że od dnia jutrzejszego pan Prezydent Zbigniew Fiderewicz wraca na stanowisko zastępcy prezydenta miasta Torunia – z tym dniem powołuję go na to stanowisko – powiedział 31 maja prezydent Torunia Michał Zaleski.

Zbigniew Fiderewicz odszedł z funkcji wiceprezydenta z uwagi na stan zdrowia, ale jak zapewnia, jest już o wiele lepiej:

Szybka diagnoza, udany zabieg i bardzo dobre wyniki badań zadecydowały, że ten mój okres absencji w Urzędzie Miasta szybko się kończy. Wyzwań jest sporo, mimo że przez trzy miesiące byłem poza Urzędem, żyłem tymi problemami, a jest ich sporo – mówił powracający na stanowisko wiceprezydenta Zbigniew Fiderewicz.

Pierwszy zastępca Prezydenta Torunia, tak jak przed odejściem, będzie nadzorował pion gospodarki komunalnej, a także gospodarki nieruchomościami, sportu i rekreacji, a także inwestycji i remontów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE