Wyprowadź psa z toruńskiego schroniska w najbliższą niedzielę [AUDIO]

2020-09-29 12:12
Wyprowadź psa z toruńskiego schroniska w najbliższą niedzielę [AUDIO]
Autor: Marta Łazarska

To czwarty raz, kiedy torunianie będą mogli udać się na spacer z podopiecznymi placówki bez wcześniejszego szkolenia. ​To wyjątkowy dzień, ponieważ wypada wtedy Światowy Dzień Zwierząt. Z pewnością miłym prezentem dla czworonoga ze toruńskiego schroniska będzie godzinny spacer po parku na Bydgoskim Przedmieściu.

W tym roku ze względów epidemiologicznych w schronisku bez pikniku dla przyjaciół, którzy zawsze chętni wspierali placówkę. Jednak kolejny raz, w wyjątkowy dzień dla wszystkich zwierzaków, będziemy mogli wspomóc budynek przy ulicy Przybyszewskiego i jego mieszkańców.

To czwarty raz, kiedy torunianie będą mogli zabrać na spacer podopiecznych schroniska. W niedzielę nie będzie potrzebne żadne szkolenie, które normalnie trzeba przejść, by zostać oficjalnym spacerowiczem. Warto przygotować się na kolejki, bo zainteresowanie jest naprawdę duże. W poprzednich edycjach, niektóre psiaki wychodziły nawet po kilka razy. To miła odskocznia od schroniskowego lokum, szczególnie w Światowy Dzień Zwierząt, który przypada właśnie w niedzielę, 4 października.

Posłuchaj, co o akcji "Wyprowadź Psa" opowiedziała nam Sylwia Zakierska z toruńskiego schroniska

Niezmiennie, podczas akcji "Wyprowadź psa" będziemy mogli dołożyć cegiełkę, która wspomoże toruńskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Prowadzony będzie kiermasz, na którym znajdziemy książki oraz płyty, z których cała kwota wesprze placówkę. Niedzielny spacer odbędzie się w niedzielę, 4 października między 12:00 a 15:00.

Pasta dla słonia - bicie rekordu Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE